clear

096-701-18-13

050-628-92-35

063-690-11-83

ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТО В КИЄВІ

Купівля автомобілів в Києві ДОРОГО.
Ви отримаєте високу ціну за авто
Ми вирішимо Ваші проблеми, пов'язаних
з покупкою авто. Cкупка автомобілів
відрізняється вигідними умовами для клієнта.

ВИКУП АВАРІЙНИХ АВТО В КИЄВІ

Автовикуп після аварії Київ, ДОРОГО, ШВИДКО
Ми викупаємо Ваше авто в максимально
короткий термін за взаємовигідною
ціною. Швидко, дорого, Автовикуп!

ВИКУП МОТОЦИКЛІВ І КАТЕРІВ ДОРОГО

Ми купуємо мотоцикли гідроцикли, яхти
катери, човни та інші ТЗ. сума викупу
залежить від моделі та технічного стану.
Викуп МОТОТЕХНІКИ, водних засобів
У Києві послуг за реальну ціну!

Автоломбард Київ, Київська область

Автоломбард Київ, Київська область

Автоломбард Київ
Автоломбард Київ

Найбільш вигідним і швидким варіантом кредитування під заставу автомобіля є програма "Автоломбард" - автомобіль поміщається на нашу стоянку а ви отримуєте до 85% від ринкової ціни вашого авто за 40 хвилин! При цьому немає ніяких додаткових платежів і витрат.

Автоломбард в Києві, Київській області

- Це реальний вихід в складних ситуаціях, коли терміново потрібні гроші і взяти їх вам ніде!

Готівкові під заставу автомобіля

Автоломбард Київ
Автоломбард Київ

Вам терміново потрібні були гроші? Не поспішайте займати у знайомих або йти в банк за кредитом. В даний час все більшої популярності набуває така послуга, як автоломбард. Якщо ви володієте власним автомобілем, то його цілком можна використовувати як джерело коштів в екстрених випадках.

Надаємо комфортні умови по пролонгації позик, якщо у клієнта не виходить виплатити суму кредиту в строк. Працюємо цілодобово, що вкрай зручно для жителів мегаполісу і дозволяє в будь-який час отримати фінансову підтримку.

Ми оцінюємо автомобіль за реальною ринковою вартістю, а, значить, ви отримуєте більше готівки на руки, ніж при зверненні в інші автоломбарди.

Автоломбард Київ, Київська область

Максимально лояльно ставимося до кожного клієнта, вислуховуючи побажання і переваги, застосовуючи зручну для вас систему виплати відсотків.

Існує гнучка система % ставок, яка залежить від суми позики та його терміну, що робить співпрацю з нами ще зручніше і вигідніше.

Ви отримуєте до 80% від вартості застави, що дозволяє отримати пристойну суму в стислі терміни і перевершує той відсоток, який дають багато конкурентів.

Ви отримуєте стовідсоткову гарантію того, що авто збереже колишній вигляд, так як ми забезпечимо цілодобову охорону на спеціально обладнаній стоянці. Ми відповідаємо за стан тих речей, під які ви взяли заставу.

Всього за 1 годину ви отримаєте необхідну суму грошей під заставу свого автомобіля, незалежно від суми позики та інших умов. Оцінка проводиться нашим консультантом і не займає багато часу.

Автоломбард Київська область
Автоломбард Київська область
ßíäåêñ.Ìåòðèêà